Vårt team

På We Select är vi stolta rekryteringsspecialister som vet vad rekrytering innebär idag. Förutom rätt person på rätt plats innebär rekrytering för oss att stärka våra kunders arbetsgivarvarumärke och alltid leverera en kandidat- och kundupplevelse i världsklass. På We Select ger vi dig mer än rätt person på rätt plats.
 

Grundare     Försäljning     Marknadsföring     Rekrytering     Rekry

 
3768AD04-42AD-4D55-8BC8-878F44398647.JPG
 
 

Grundare

 
 
WeSelect-Team-RickardRydstrom.png

Rickard Rydström
Founder & CEO

rickard.rydstrom@weselect.se
0730-55 91 91

WeSelect-Team-PatrikJankevics.png

Patrik Jankevics
Founder & Head of Sales

patrik.jankevics@weselect.se
0727-26 26 02

 
 

Försäljning

 
WeSelect-Team-PatrikJankevics.png

Patrik Jankevics
Founder & Head of Sales

patrik.jankevics@weselect.se
0727-26 26 02

Team-WeSelect-KonstantinKiratsopoulos.png

Konstantin Kiratsopoulos
Key Account Manager

konstantin@weselect.se
0730-46 65 68

WeSelect-Team-ImageComingSoon.png

Madeleine Hultquist
Key Account Manager

madeleine.hultquist@weselect.se 0704-43 73 08

WeSelect-Team-ImageComingSoon.png

Martha Erikson
Key Account Manager

martha.erikson@weselect.se
0762-46 20 69

 
 

Marknadsföring

 
Team-Marketing-EmiliaEriksson.png

Emilia Eriksson
Head of Marketing

emilia.eriksson@weselect.se
0766-31 31 25

WeSelect-Team-ClaraGentele.png

Clara Gentele
Campaign Manager

clara.gentele@weselect.se
0700-00 95 77

WeSelect-Team-AmyDyvelcrona.png

Amy Dyvelcrona
Digital Marketing Specialist

amy.dyvelcrona@weselect.se
0735-73 53 74

Team-Marketing-JasminaBijedic.png

Jasmina Bijedic
Digital Marketing Coordinator & Designer

jasmina.bijedic@weselect.se
0703-82 52 44

 
WeSelect-Team-ImageComingSoon.png

Lina Wiklund

Digital Marketing Coordinator

lina.wiklund@weselect.se
0724-49 99 62

 
 
 

Rekrytering

 
WeSelect-Team-JacobHolmberg.png

Jacob Holmberg
Head of Operations
 

jacob.holmberg@weselect.se
0707-25 89 10

WeSelect-Team-AnnaDeVerdier.png

Anna de Verdier
Business Manager Executive
& Senior Recruiter

anna.deverdier@weselect.se
0703-36 64 56

WeSelect-Team-JohanPfeifer.png

Johan Pfeifer
Senior Recruiter
& Account Responsible

johan.pfeifer@weselect.se
0739-23 07 86

WeSelect-Team-ElnooshFarhoudfar.png

Elnoosh Farhoudfar
Recruiter
 

elnoosh.farhoudfar@weselect.se
0737-07 04 83

 
 
 
WeSelect-Team-SofiaBellinder.png

Sofia Bellinder
Recruitment Assistant

sofia.bellinder@weselect.se
0762-96 00 03

WeSelect-Team-JohannaJennel.png

Johanna Jennel
Recruitment Assistant

johanna.jennel@weselect.se
0732-62 28 22

WeSelect-Team-ElinBjorkman.png

Elin Björkman
Recruitment Assistant

elin.bjorkman@weselect.se
0768-68 43 69

 
 
WeSelect-Team-KarinErjeby.png

Karin Erjeby
(Föräldraledig)

Head of Recruitment

karin.erjeby@weselect.se
0707-21 03 06

WeSelect-Team-MikaelaSundell.png

Mikaela Sundell
(Föräldraledig)

Head of Recruitment Projects & Operational Excellence

mikaela.sundell@weselect.se
0739-78 77 94

 
 
 

Rekry

 
Team-Rekry-ShahabShahabi.png

Shahab Shahabi
Head of Product & Development

shahab@rekry.se
0733-55 09 00

Rekry-Team-FilipAnden.png

Filip Andén
Account Manager

filip@rekry.se
0700-17 22 05

Team-Rekry-LindaFredell.png

Linda Fredell
Customer Success Manager

linda@rekry.se
0761-44 44 16